سامانه تخصصی ثبت ایرانمهر به شماره ثبت 31363 با بهره گیری از بیش از یک دهه تجربه و کادری مجرب و متخصص در زمینه های ثبت،تغییرات، صورتجلسات و ارزیابی شرکت، تنظیم وکالت، خرید و فروش علائم و نامهای تجاری و در سطوح بسیار تخصصی به مشتریان محترم خدمات ارائه می نماید.
اصل رضایت مشتری در این مجموعه حرف اول را می زند. این شرکت به تمامی هم میهنان به صورت رایگان مشاوره ارائه می نماید و درصورتی که ما برای این سرویس از سوی شما انتخاب شویم، وظیفه خود می دانیم که تمام توان و نیروی خود را درجهت ارائه خدمتی صادقانه و کامل به مشتری به کار گیریم.

 
نام و نشان تجاری عبارت است از نام، عبارت، اصطلاح، علامت نشانه، نماد عدد، طرح یا ترکیبی از اینها که به منظور شناساندن محصولات و خدمات فروشندگان یا گروهی از فروشندگان و متمایز ساختن آنها از محصولات شرکتهای رقیب استفاده می شوند و حق استفاده انحصاری نام و نشان تجاری فقط برای کسانی شناخته خواهد شد که آن را در اداره مالکیت صنعتی به ثبت رسانده باشد. که در این صورت چنانچه شخص دیگر از آن نام و نشان تجاری یا مشابه آن درخصوص کالای مورد نظر استفاده نماید تحت تعقیب کیفری و حقوقی قرار خواهد گرفت.
تلفنهای مشاورین
کاشانی
09127945328


قاسمی
09124306425
مدیریت
 09127191307

تبلیغات

محل تبلیغات شما


پپیوند ها

روزنامه رسمی کشور

اداره کل ثبت شرکتها

اداره کل مالکیت صنعتی

استعلام نام واحدهای ثبتی

سازمان ثبت اسناد و املاک
Iranmehr Co